Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hordozható gitár erősítőt...

Ben carter kérdése:

Hordozható gitár erősítőt készítenék TESCO-s hangfalakból, hogyan dobhatok rá egy kevés teljesítményt?

Figyelt kérdés
A minap szétszedtem egy teszkós hangfalat, és szereztem mellé egy 10 wattos hangszórót. Kiszedtem a cuccost, ami átalakítja az AC-t DC-re, és tettem be helyette egy 9 voltos elemet. Így egy MP3-mast rákötve teszteltem, így szól,a gitár hangját csupán kissé lehet hallani. Valami ötlet, hogyan lehet megdobni a teljesítményt?

2012. dec. 1. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
én a helyedben vennék egy vox amplugot, használtan 5-6ezer ft, vagy amplug utánzatot, 3ezerért már lehet kapni, az ilyen fülhallgatós erősítő, godnolom tudod miről van szó, azzal egész nagy hangerőt ki lehet hozni az ilyen kis pici hangfalakból. kb akkora hangerőt, mint ha számítógépet kötnél rá
2012. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!