Szeretném a tanácsotokat kérni egy FÜLhallgató kiválasztásában! Milyen típust tudtok ajánlani? (részl. Alább)

Figyelt kérdés

Milyen típust tudtok ajánlani ha jó basszust és magasakat, de emellett jó sztereó hangképet szeretnék? Előzőleg egy Sony MDR-E818LP volt, és ezután sem szeretnék agybadugósat; lehetőleg 10 ezer forint alatt keresnék (Sandisk Sansa CLIP+

mp3-hoz), JÓ MINŐSÉGŰ zenehallgatásra, (ami megüti a sony szintjét).



2012. nov. 27. 17:47
 1/2 anonim válasza:

mekem : wesc van az ilyen party fejhalgató amit igy utcántuc de ha dj zésre kel akor pioner leggdrágáb delegjob vagy van 1 akg tipusom elég szépenszol :)

vagy sima fulhalgató akarsz akor WESC vagy skulcandy

2012. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bamboochatheone ***** válasza:
AKG K315. Nekem is ilyen fülesem volt/van mint amit írtál és ezután vettem meg az AKG-t...Húú.:D Hát ég és föld a kettő, ha sikerül jól belőnöd az EQ-t az AKG-hez akkor verhetetlen jó ennyi pénzért. Vagy még az AKG K309 is szépen szól. Azért választottam a K315-öt mert van rajta hangerőszabályzó ami pluszpontos.
2012. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!