Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A lehető legkisebb gépigényű...

A lehető legkisebb gépigényű nagy populációjú MMOt keresem Lehet akár böngészős is, WoW kizárva (nem fizetek, a törtre meg ráuntam ). ismertek valami jót?

Figyelt kérdés
A legfontosabb, hogy sok eberrel találkozzak, és lehetőleg magyarral .

2012. nov. 27. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
DDO-van ingyenes része is van és fizetős része is, sok a magyar, próbáld ki.
2012. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nem fizetésben az a trükkös, hogy egy idő után nagyon szar lesz, ha nem fizetsz. Pl. nem lesz elég invertoryd, lassú leszel, nem lesznek olyan jók a cuccaid, 30%-al lassabbak lesznek a potijaid, lassabban fejlődsz, nem lesznek durva buffjaid stb.

Főleg akkor gáz, ha pvp, pk orientált a játék, de természetesen mind úgy van kitalálva, hogy szarabb legyen pénz nélkül. Aztán, ha odajutsz, hogy költesz rá, akkor sokkal SOKKAL drágább lesz, mint egy fizetős.


Egy wow-ban, riftben, a segged kinyalják, azért a havi 12 euróért, amit fizetni kell, és bár van fekete piac, nincs akkora jelentősége annak, hogy kinek mennyi valódi pénze van. Míg egy "ingyenes" MMO-ban adott esetben olyan emberekkel versenyzel, akik havi 100 ezer forintnak megfelelő összeget is simán rá tudnak költeni a karakterükre. Pl. amivel én játszok, egy rakás dolog van, amit csak pvp útján szerezhetsz meg. És vannak a Shopban olyan buffok, hogy 5-15% defense, meg 5-15% attack, és ebből egy csomó féle, amiknek összeadódik az effektje. Szóval hiába szerzem meg a legjobb cuccokat ingyen, szembe áll velem egy ilyen, akinek szintén meg vannak a legjobb cuccai, meg bezabálja az összes buffot is és esélyem nincs, hiába jól játszok. Igaz, én költök is rá, meg tudok is rá költeni, így élvezem, de hidd el, ha nem akarsz sokat költeni, de még hátrányba sem akarsz maradni, a végén olcsóbbra jössz ki egy fizetős játékkal... Én csak azért fiezetek havonta annyit, hogy ne hetekbe teljen egy szintlépés, mint amennyi a RIFT accountom havidíja, és a RIFTben minden benne van, emebben meg még kell potion, buff, talizmánok a cuccok fejlesztéséhez, meg egy rakás egyéb szar.

2012. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
DDO az teljesen questorientált, nincs benne pvp. Persze, lemaradsz cuccokban azoktól a játékosoktól, akik p2p-ben nyomják, hisz ők olyan helyeken tudnak kalandozni, ahol durvább felszerelést lehet összerakni, de a DDO csak egyszeri fizetést követel meg, utána a tartalom hozzárendelődik az accounthoz és végig elérhető marad.
2012. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!