Jó hozzá ez az erősítő?

Figyelt kérdés

Szobámba akarok építeni egy hangfalat, hangszórók megvannak csak egy erősítő kellene de nem tudom milyet vegyek. Íme az erősítő amire gondoltam(nem tudom hogy jó-e nem nagyon értek hozzá) [link]


Hangszóró: [link] , [link] (piezo sugárzó még nem biztos hogy megy bele)



2012. nov. 26. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szobába azt a piezót azért erősen gondold át. Ha idegtépő, irányított visítást akarsz, akkor persze mehet. Minden más esetben egy finom kis dómsugárzó javallott :)
2012. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oksa :) de az erősítő az oké ugye?
2012. nov. 26. 21:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja meg még egy utolsó kérdés: Milyen vezetékek kellenenének hozzá? Meg majd számítógéphez akarom kötni
2012. nov. 26. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, egyik linked sem jó, a hangszórók típusát leírhatnád, egyébként a piezó magast én sem javasolnám.
2012. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hangszóró: SAL XPRO 2060 Erősítő: Keverő-erősítő PM 408 (oldal: www.minidepo.eu)
2012. nov. 27. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali

Nem egyszerű a helyzet, ez a 2060 -as mély inkább autóba való (4ohm), így már értem , hogy miért akartál bele piezó magasat. Van nekem 2db KHS 342M, ha érdekel.


A mély elég érzéketlen darab, ha a T/S paramétereit nézem. 36 Literes reflex ládára lesz szükséged , KAH 303 cső toldással 16 cm -re kihúzva.

Ha ez megvan jöhet a láda csillapítása, HT-35 textilből kelleni fog pár darab, a doboz hátsó felét duplán kell majd belőle. Hirtelen ennyi lenne, a hangfal belső kábelezése legalább 1,5mm2 -es vagy 2-es hangfalkábelből legyen. A mélyhez nézek hangváltót. Jobban járnál egy rádióerősítővel. PL : [link]

2012. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!