Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha németországban veszek egy...

Ha németországban veszek egy iPadet akkor itt is lehet vele internetre kapcsolódni 4g? (lent)

Figyelt kérdés
[link] <-EZ a szüleim németországban élnek és karácsonyra vennének nekem egy iPad-et 4g-s nettel és az lenne a kérdésem, hogy akkor magyar szolgáltatótól kapott sim-et ugyan úgy tudni fogja használni mint a kintit? (tehát "kártyafüggetlen"?)

2012. nov. 25. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ittvan magyarország 4g lefedettsége:

[link]


Az meg, hogy kártyafüggetlen e...hát ha kártyafüggetlent vesznek, akkor az.

2012. nov. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
32-es van ugyanennyiért itthon...
2012. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nadetényleg ***** válasza:
55%
Ha kint veszik meg, akkor ők kell vigyázzanak arra, hogy kártyafüggetlent vegyenek és véletlenül se vegyenek előfizetést hozzá, mert az súlyos ráfizetést eredményez.
2012. dec. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
iPadről van szó. Nincs olyan iPadnél hogy kártyafüggetlen e vagy sem. Mind független, olyan szolgáltató kártyáját teszel bele amilyen jól esik.
2012. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, rosszul tudod.
2012. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valóban?

UK Apple Store: This model can roam worldwide on fast mobile data networks, including HSPA, HSPA+ and DC-HSDPA. When you travel internationally, you can use a micro-SIM card from a local carrier.


DE Apple Store: Dieses Modell kann weltweit auf schnelle mobile Datennetze zugreifen, darunter HSPA, HSPA+ und DC-HSDPA. Bei Reisen in andere Länder kannst du eine Micro-SIM-Karte von einem lokalen Mobilfunkanbieter verwenden.


És ha nem lenne tiszta akkor HU Apple Store: Ezzel a modellel világszerte barangolhatsz a nagy sebességű HSPA, HSPA+ és DC-HSDPA technológiájú mobil adathálózatokon. Ha külföldre utazol, a helyi mobilszolgáltatók micro-SIM kártyáival is használhatod a készüléket.

2012. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább ne az apple store-ban néznéd.
2012. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

Áááááá, én nem értem komolyan! Miért nem lehet megérteni a tényeket? CSAK független ipad létezik. Mielőtt válaszolok valamire, először mindig utána nézek hogy valóban úgy van-e ahogy gondolom. Felesleges itt magyarázkodni bárkinek is.

Kérdező: Kérdésed van? Hívd a következő számot: 06 80 983 824

Az Apple is ugyan azt fogja mindani amit én...

2012. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!