Ps3 vagy Számítógép?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kapnék ps3-at.:) De azon gondolkozok, hogy már van 1 gépem. 4gb-ram meg jó vinyó.:) Elég jó.Black ops2 megy rajta.De most nem tudom.Mert nekem van csatornám youtubon és videózni szeretnék.Meg gondolom a legtöbb játék ami kijön ps3ra az gépre iskijön. És, ha most felújítatnám a gépem akkor úgy is jó lenne.Nem fogalmaztam valami jól..de segítsetek a döntésben légyszi!

2012. nov. 25. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

PS3-ra vannak a legjobb exkluzívok, szóval pont rengeteg olyan játék van rá, ami PC-re sosem lesz.

De te tudod mi kell neked.

2012. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy videózni szeretnél? Gameplayeket felvenni? Ha PS3-ról akarsz felvenni, akkor szükséged lesz egy ilyenre: [link]
2012. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha a pcd jó és nem fog meghalni akk vegyél ps3 at

ha pcd meghalhat akk újítsd fel

2012. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
PS3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
PS3
2012. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!