Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fülhallgató a rossz vagy az...

A fülhallgató a rossz vagy az ipodom?

Figyelt kérdés

Most vettem egy fülhallgatót,de csak az egyik füléből szól a zene.Ez mindenképp a fülhallgató hibája,vagy lehet hogy rossz az ipod?(Mivel még 2007ben kaptam,már elég régi,szóval sanszos hogy rossz.)

Köszi a válaszokat.


2012. nov. 23. 17:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha nem garanciás a fülhallgi akkor nem cserélik ki,mi?
2012. nov. 23. 17:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Rendesen bedugtad? (Próbáld még tuszkolni egy kicsit.)

Máshol szól rendesen? (Gépen, telefonon, ismerős lejátszóin, stb.) Mert ha az utóbbira igen a válasz, akkor az iPod, ha nem, akkor a füles a hibás.

Nemcsak akkor nem cserélik, ha nem garanciás (sőt, akkor egyáltalán nem), de ha rámondják, hogy a nem megfelelő használat miatt rossz, akkor sem fogják kicserélni.

2012. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem megfelelő használat?Ma vettem,néhány órája...Ez valami vicc?Az alatt az 1mp alatt mégis mit b*szhattam vna el rajta?

Amúgy a gépen se szól,szóval sz*r az egész ahogy vagy...És ilyen van a boltok polcain...

Nem marad más,csak a bosszankodás...

Köszönöm a választ!:)

2012. nov. 23. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
meg van törve a kábele vagy gyári hibás , sajnos én is futottam bele ilyesmibe hogy a megvett füles újonnan sem volt jó
2012. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mondom, mert velem is volt már ilyen, zsír új fülhallgató, ott bontottam ki a garis pultnál, kipróbáltam, nem volt jó, rámondták, hogy akkor tört meg a kábel, mikor kivettem a dobozból, és nem cserélték, nem javították.
2012. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jézusom!...

Mindegy,köszi a válaszokat!

2012. nov. 24. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!