Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi TV Ausztriában hogyan...

Digi TV Ausztriában hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel műholdas a cucc, gondolom nem csak Magyarországot fedi le...

Szóval előfizetsz rá, vagy szerzel egy tört dekódert meg hozzá tányért meg vevőt és megfelelő tájolással elhelyezed. Ezután nézheted is.


Kamionosoknál is láttam már ilyet. Parkolóba kicsapják a kis tányért a tetőre, megfelelően tájolva persze aztán bent nézik a TV-t :D

2012. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

már nincs működő törés hozzá.

Veszel egy tányért fejjel és beltérivel a hozzá való előfizetéssel, kiviszed Ausztriába, felszerelteted és használod.

2012. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még azért mag lehet oldani ezt a tört dekódereset. Én nemigazán értek hozzá(tapasztalat híján :D) de elég sok házon(főleg cigóknál) látni olyan tányért amin a szolgáltató neve át van mázolva valamilyen színű festékkel, vagy le van fújva kályhaezüstél és egyebek.

És gondolom nem azért mert legálisan használják.

2012. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem még azért mag lehet oldani ezt a tört dekódereset."

Nagravision 3 kódolást használ a Digi, azt még nem törték fel !

2012. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!