Tablet, de milyet 25 ezer környékén? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék édesanyámnak, és úgymond a családnak egy táblagépet. A fő célja hogy kiváltsa a PC-t, a mi esetünkben laptopot. Laptopom van, így ez e családi gép úgymond, de mivel sokszor viszem magammal, így otthon ilyenkor nincs gép, meg ha otthon is van, nem szívesen turkálnak a cuccaim közt(pedig használhatják nyugodtan).

Tehát internetezésre: Iwiw, hírportálok, Google-n rákeresni valamire, semmi extra oldal.

A másik funkciója pedig e-book olvasás, mivel interneten nagyon sok ilyen könyv van, és a könyvek sem olcsók, hosszú távon ez sem utolsó szempont, de szoftverileg meg lehet oldani, ez biztos.

És még néha-napján egy-egy filmet megnézni, vagy esetleg pár képet, de gondolom erre is képesek.

A másik pedig a saját szórakoztatásomra, unaloműzőnek egy kis játékra, nem a GTA3-ra gondoltam, de ilyen alap játékokra.

Szóval ezekre kellene, a keret 25 ezer forint, lehet egy ezressel több, de inkább kevesebb.

A 7"-okat nézegettem, azok vannak ebben az árkategóriában, és nem is olyan kicsik-nagyok.

Eddig kettőt néztem, neten rendelném szerintem(Edigital előnyben).

Az egyik MyAudio Series 7 708V tablet 8GB, a másik pedig ConCorde Tab ONE 8GB tablet.

Márkáról a MyAudioval van tapasztalat, fülhallgató, 2000 FT-ért vettem, nyüstölöm, és szépen működik, jól szól.

A ConCordal nincs tapasztalatom.

Ja és a másik fontos, hogy nem kell hogy tudjon USB-s mobilnetet kezelni, wifivel le van fedve az egész ház, ők nem vinnék, ha meg én vinném magammal mobilomról csinálok wifi hotspot-ot, ha nagyon kell, meg azért nem fizetek még egy internetelőfizetést.

Ha tudtok érveket, ellenérveket, tapasztalatokat, szívesen fogadom.



2012. nov. 18. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Concorde tab one Magyar országon rakják össsze ezért a garanciát is könyebb megoldani ha történne vele valami.
2012. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

itt a link

2012. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, esetleg valaki még valami hozzáértő választ?
2012. nov. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!