Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Antenna sérülés házilag...

Antenna sérülés házilag megoldható?

Figyelt kérdés

Pár órája hoztak egy fuvart egy kamionon és a kamion beleakadt az antennába ami elfordult egy kicsit és az elején ami van a csövön az a kis pöcök ami fogja a jelet(pontos nevét nemtudom)azis letört.

Hívjuk ki a szolgáltatótól egy szakembert, vagy házilg is meglehet javítani?Lehet kicsit hülye kérdés, de kíváncsi vagyok



2012. nov. 18. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, műholdvevő antennáról van szó.

Kérdésedből úgy gondolom, hívjál szakembert.

természetesen ismeretekkel és segítséggel be lehet állítani, de nem biztos hogy Neked egyszerű művelet lenne.

2012. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát bátyám meg apám értenek az ilyen elektronikus bigyókhoz de nemtudom megtudják a javítani
2012. nov. 18. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ember! Kérdezel és még kérdésre sem adsz információt!

Így senki nem tud válaszolni, mert nem tudja mire kéne!

Sérültek az alkatrészek, vagy csak szimplán elállítódott az antenna?

Ha egyáltalán műholdas, de Uri Geller nem vagyok, hogy kitaláljam, Te meg titokban tartod. Tegyed, de választ ne várj...

2012. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!