Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ps3 konzolra Diablo...

Tudnátok ps3 konzolra Diablo 3 szintű/hasonló játékot javasolni?

Figyelt kérdés

valami "darkos" hack and slash, rpg-t szeretnék. Javasolták már eddig a Darksiders 2-t, és a Borderland 2 -t, az utóbbi talán még érdekelne is ha esetleg arról egy pár szót írhatnátok de elsősorban diablo 3 jellegű érdekelne.

előre is köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 14. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Borderlands 2-nek nagyon minimális köze sincs a Diablo-hoz.

Az egy "fun", szórakoztató, jó értelemben véve beteg játék, és tényleg jó, de nem Diablo féle, nem is hack and slash, nem is darkos.

Darksiders viszont hack n slash, sötét hangulatú, kicsit RPG-s is, de Diablo-ra az sem igazán hasonlít.

Egyszerűen PS3-ra nincs Diablo-hoz hasonló játék, gépre is csak kevés.

2012. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vedd meg a The Elder Scroll:Skyrim símű játékot fejlődős RPG 200-500 óra játék idő több faj-ból válogathatsz mindegyiknek mások az erősségei nagyon szép játék.Nézz a youtube-on videókat ime egy pl:

http://www.youtube.com/watch?v=hoWT41b5Ovw&feature=relmfu

2012. nov. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Borderlands 2 nagyon jó kis FPS-RPG keverék Cell Shaded grafikával amit vagy megszeret némelyik ember vagy nem.Aki szereti a képregényeket annak nagyon bejön,szabadon bejárható világa van több millió fajta fegyver 4 különböző képességű karakterrel indulhatsz akiknek más-más erősségeik vannak rengeteg az ellenfél(különbözőek).Nagyon szórakoztató játék és elég hosszú is 100-200 óra között ha mindent megnézel.Van new Game+ ami annyit tesz hogy a kigyúrt karaktereddel újból végig játszhatod a küldetéseket.


http://www.youtube.com/watch?v=Um5bA_kqUps

2012. nov. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok!

a skyrim nem az én világom néztem néztem a gamplay eket de valahogy nem fogott meg :)

és szomorúan nyugtázom hogy nincs diablo hoz hasonló játék ps re, bár pletykákat lehetett hallani hogy a diablo-t konzolosítják hát ha van valóság alapja :D

a borderlands 2-t meg lehet megvásárlom bár várok egy kicsit egy kisebb akcióra, nem tudom hogy jelenlegi ára megéri e a pénzét, sok hideget meleget kapott...

2012. nov. 15. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakinek igazán tetszik egy játék nem foglalkozik más véleményével.
2012. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dark Souls jó kis hack and slash csak nem felülnézetes. Tegyél vele egy próbát.
2012. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 hát nem kis pénzekről van szó, és az ember kikéri olyasvalaki véleményét akinek volt már lehetősége kipróbálni, ámbár a demók erre szolgálnak elsősorban, de nem tudom biztosan a BL2 nek nincs demója fent sajnos

meg ha annyira befolyásolna más véleménye nem lenne most cirka 70 órám a Dead island-be :D

2012. nov. 15. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a 70 az nem sok én 328 óránál kezdtem újra a Skyrim-et és nem voltam a vége közelében sem a Borderlands 1 részével legalább min 1000 órát a Fallout3-at 12X pörgettem ki 150-200óra alatt egy befejezés sem volt 4045 mentésem van belőle.Kinek mi a sok az relatív.A borderlands 2 mindenhol 8pont felett volt értékelve.Én holnap kapom meg már nagyon várom.
2012. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szééép :D
2012. nov. 17. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!