Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3, állítva vagy fektetve...

PS3, állítva vagy fektetve jobb használni?

Figyelt kérdés
Főleg hűtés szempontjából. Eléggé a sarokban van a TV mellett, ezért kérdezem.
2009. aug. 13. 18:08
 1/4 anonim válasza:
20%
sz.tem tedd be a fagyasztóba ha azt akarod hogy jó legyen a hűtése:)
2009. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elsőnek azt hogy a fagyasztóban ugyan úgy tönkremegy mint 60c°ban


fektetve állítólag jobb de ez nem xbox 360 ennek nem szokása túlmelegedni

2009. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, lehet, hogy te a gépedet a fagyasztóba rakod, de a kérdésem nem arról szólt, hogy fagyasztóba éri meg berakni a ps3-at vagy sem? Másodszor a PS3 nem Xbox 360, ne abból induljunk ki, mivel a PS3 nem sül túl. A 2. válaszlónak pedig köszönöm a válaszát!:)
2009. aug. 13. 22:02
 4/4 anonim válasza:
Nekem állítva van a gép. A lakásba nem nagyon van helye, csak egy polcba tudtam volna berakni, ahol nem tud rendesen szellőzni, úgyhogy inkább kiraktam a tv alá állítva. Így nem pattog a gép akkor amikor hül ki, nem fullad meg a meleg levegőtől. Amúgy meg a leírásában is benne van, hogy külön konzol tartóval SZABAD állítva is használni.
2011. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!