Szerintetek melyik a jobb? ASUS Transformer Prime TF201 32GB OR ipad 4 32GB?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tabot venni amelyet sokmindenre használhatnám, mint például: filmnézésre, játékra fényképezésre, internetezédre:D de akiket megkérdeztem, hol ez ajánlották hol azt! és nemtudom eldönteni.

2012. nov. 10. 17:48
 1/2 anonim válasza:
Nekem egy ASUS Transformerem van, nagyon szerethető, gyor gép. A fényképezőjével nagyon éles képeket lehet csinálni, sokkal olcsóbb mint az Ipad. Egy hibája van(mint minden tabnak) ha tele van a HDD akkor belassul. Szerintem az ASUS jobb.
2012. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Czene Marci válasza:
:D tudtommal ssd van a prime-ban.Én nem érzékeltem azt hogy lassulna telített állapotba. Fél éve használom a primot.Nagyon jó kis gép gyors megbízható kiváló anyagokból van összerakva gond nélkül működik és majdnem lemeríthetetlen,de a böngészési élménye nem a legjobb abba szerintem az ipad nyer bár azt még nem próbáltam. Én azért választottam ezt mert engem idegesítene a file-ok küldésével való szenvedés. Ezt fogom bedugom a gépbe és úgy üzemel mint egy pendrive. Szeretem:D
2012. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!