Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek vegyek ilyet az...

Szerintetek vegyek ilyet az Xboxomhoz?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Xbox 360 Slim 250gb-ot és, mivel félek az esteleg előfordulható hibáktól( 3 led hiba ) nem tudom kéne vennem egy ilyet:

[link]



2012. nov. 10. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri mert lesz majd nyár is és akkor jó szolgálatot tehet.Úgy is csak akkor kapcsol be amikor kell.
2012. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 u.balázs ***** válasza:
A slim az már nem lehet RROD(3 ledes)! Kijavították már azt a hibát!
2012. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosabban máshogy jelzi egy hibaüzenettel a lényeg hogy ugyanúgy megfőhet mind az elődje mivel egyben van a GPU és a CPU és ez kb:70 fok körül van ha bemelegszik ez nyári időszakban jóval több is lehet.
2012. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 u.balázs ***** válasza:

és kb hány óráig lehet boxozni egyszerre? hogy nem főjjön szét (ilyen hűtő nélkül) amúgy így furcsa, mert "mikrószoft"

:D igy oldotta meg hogy ha kisül, akkor csak picit átírják hogy máshogy jelenítse meg.

2012. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is igazán játék közben van a baj hanem a kikapcsoláskor mert ugye abban a pillanatban ahogy leállítod az Xbox-ot a ventilátor sem megy és a bennmaradó hő vágja haza a gépet.De ez a hűtés leállítás után is működik amíg vissza nem hűti a gépet majd leáll utána már ki lehet húzni a tápot a konnektorból.Én is kinyomatom a gépemből leállítás után a meleget igaz más módon de lassan 5 éve beválik a dolog volt hogy 10-12 órát is játszottam egyfolytában ha közben éreztem hogy melegszik akkor kapcsoltam neki egy kis plusz hűtést érezhetően lejjebb is ment a hőmérséklete a gépnek.Szerintem megéri az a hűtő cucc mert a nyár a legkritikusabb időszak a túlmelegedés terén.Nem véletlen ajánlják a géphez és teljesen automata csak akkor kapcsol be amikor érzékeli a túlmelegedést és leállítás után kifújja a gépből a meleg levegőt.
2012. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vedd meg ha van pénzed rá, megéri, rosszabb nem lesz tőle, én is veszek majd 1 ilyet. és legalább ilyen tuningolt motorháztető hatása is lesz ;D
2012. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!