Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja az autó erősítőnek...

Mi a baja az autó erősítőnek ha világít a piros és a zöld led?

Figyelt kérdés
Protection és a power led. éppen kötöttem be és a Vastag + ot csavaroztam be mikor szikrázott és átváltott pirosra és világit mindkét led. A biztosíték az aksinál is jó és az erősítőben is. Mit csinálhatok vele?

2012. nov. 10. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A piros a protection? Lehet hogy nem bekapcsolt állapotban kellett volna bekötnöd ezért letiltott mikor szikrázott. Törölni kell a védelem lámpajelzést és ujra ind.

Vagy pedig nem szabályosan vannak a mélynyomók installálva és azt érzi túláramnak.

2012. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha csak a test,táp és vezérlés van rajta, hangszórók nélkül, akkor világít a piros?


Lehet lemerült aksi, zárlat az erősítőben, elbillent végfok, zárlatos táp fet (utóbbi nem valószínű)

2012. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem merült le az akku és a biztositéknak sincs baja csak világit mind két led ennyi semmit nem csinál
2012. nov. 10. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:
A panel alján fel volt égve egy szál , áthidaltam és procekt vissza kapcsolt müxik az erösitö :)
2012. nov. 12. 22:15
 5/6 Vesztes Felix válasza:
Nem megy
2021. okt. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vesztes Felix válasza:
Ugyanígy jártam. De nem indul semmi.
2021. okt. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!