Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet ajánlotok?

Milyen fényképezőgépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Milyen márka lenne jó? fontos hogy kicsi legyen és amennyire lehet gyors legyen az optika(tehát a gyors mozgást is tudjam fényképezni) kb 30ezret szánok rá

2012. nov. 6. 21:22
 1/2 anonim válasza:
Azért azt tudnod kell, hogy 30Ezerért nem kapsz olyan nagyon jó fényképezőt... De ha már kb50-et minimum rászánnál, abból már egy közép gépet tudnál venni.. Márkák: nikon-t és kodakot tudom ajánlani. Nagyon jó gépek, és minőségik is.
2012. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Canon, Panasonic-Lumix, Sony-Cybershot, esetleg Olympus vagy esetleg Kodak "lenne jó". De itt is csak azt tudom mondani, hogy konkrét típust senki nem fog neked választani tehát neked kell eldöntened hogy most mire is kell pontosan és hogy azon belül mit tudjon pluszban.
2012. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!