Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem ajánlani olcsó...

Tudnátok nekem ajánlani olcsó de mégsem gagyi wifi routereket?

Figyelt kérdés
Szeretném ha lenne wifi a szobámban. Ehhez kéne ugyebár egy wifi router, de nem vagyok otthon ebben a témában. Csak netezgetés céljából és ha csak a szobám területén működik, ugyis király már. :)

2012. nov. 6. 01:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Holnapi nap folyamán írok neked privit. Lehet lenne eladóba is elég olcsón jobb minőségű(ennyiért kapsz kb rosszat is boltba és gyári csomagolásba :)) elfekvőbe maradt még cégfelszámolásnál. Merre fele laksz országon belül?
2012. nov. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha csak WiFizni szeretnél és nincsenek különleges elvárásaid ( N szabvány támogatása például vagy gigabites port ) akkor a legolcsóbbat is bátran megveheted. A szüleimnél egy nagyon olcsó router teljesít már évek óta minden gond nélkül ( TP-Link).
2012. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg csak wifizni szeretnék, semmi extra nem kell bele. Tp-linkben gondolkodom már :) Egyébként Budapesti vagyok
2012. nov. 6. 12:43
 5/12 A kérdező kommentje:
erről mi a véleményetek? :) [link]
2012. nov. 6. 13:33
 6/12 A kérdező kommentje:
vagy esetleg ez? :S [link]
2012. nov. 6. 13:42
 7/12 anonim ***** válasza:
TP-LINK TL-WR340GD ezt vedd meg ez neked jó lesz, és ne szarozz vaterás használt routerekkel, felesleges.
2012. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 P.O.C. ***** válasza:

Azok ott majdnem új árába akarják eladni. Tényleg megéri neked az az 1-2 eFt, hogy lemond a 3 év csergaranciáról?


340GD -t ne vegyél mert elavult típus, leálltak a gyártásával is nem rég. Ha csak a szobába kell akkor egy TL-WR720N bőven jó lesz:

[link]


Ha meg nagyobb hatótáv kell inkább több antennás MIMO -t válassz, pl.: TL-WR841N

[link]

2012. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Egyébként az számít valamit, hogy milyen szolgáltatóm van? T-home vagy upc stb. Mert nekem(sajnos)digi netem van. (Bár lehet buta kérdés :$)
2012. nov. 6. 18:42
 10/12 P.O.C. ***** válasza:
Mindegy milyen az ISP, ami vezetéken jön azt megossza.
2012. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!