Asus transformer tf300tg keyboard dock?

Figyelt kérdés
Gondolkozok hogy vegyek egy ilyen tabletet,és később vennék hozzá keyboard dockot.A helyzet hogy tf700 és tf300t szériaszámù dockot találtam.Ezek közül működik valamelyik a tf300tg tabbal?

2012. nov. 3. 13:27
 1/4 L4Fleur ***** válasza:
Szia! A TF300T dokkolója természetesen jó a TF300TG-hez is, mivel csak egy 3G chip az eltérés a 2 között! Én is tervezem, hogy veszek dokkolót.
2012. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) már én is sikerült rájöjjek de azért köszi :p te nem tartod kicsit drágának a dokkolót?:S mert itt nálunk romániába kb 35ezer vagy még több egy dokkoló újanon,használtan pedig még nem is találtam egyet se...tudom hogy nagyon jó és hasznos és szerintem is az de azért egy 10essel azért olcsóbb lehetne..:\
2012. dec. 8. 16:04
 3/4 L4Fleur ***** válasza:

Nálunk Csonkahonban se olcsóbb, 32.680 Ft + házhozszállítás.

[link] 20.000 Ft-ért bestbuy lenne!

2012. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tf300t van dokkolóval de igy utólag belegondolva nem is annyira fontos a dokkolo egyedul az usb csatit hasznalom rola
2013. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!