Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik kicsi fényképezőgépet...

Melyik kicsi fényképezőgépet (szappantartót) ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal szimpatikusabbak a Sony-k kicsiben, s hallottam is, hogy jók. Tükörreflexeseknél a Nikon-t jobbnak tartom, de kicsiknél annyira mű színei vannak s olyan mesterséges a kijelzője is. Szerintetek melyik jobb? S márkán belül, konkrét modell? Nem kell profi legyen, családi gépnek kell, mozgó dolgokra.

2012. nov. 3. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem veszel egy mini kamerát a "szappantartó" helyett?:)

Mozgóképre inkább kamera, olyat nézz, amivel fotózni is tudsz. Kamerában a SONY és a Panasonic a legjobb, bár a Samsungok se rosszak.

2012. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem filmezni kell, hanem mozgó dolgokra, pl futkorászó gyerekekre...
2012. nov. 3. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, elnézést, félreértettem.:( Olyat keress, amiben jó minőségű képstabilizátor van. Itt a SONY, Canon, Panasonic, Fujifilm, Samsung gépeit tudom ajánlani.
2012. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm!
2012. nov. 4. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az még fontos, legalábbis nekem az, hogy mindig nálam lehessen az övtáskában vagy a zsebemben. Ha "Szappantartót" fogalmaztál meg, akkor ez talán neked is fontos lehet. Akár 3D kamerában is van zseb méretű és szerintem nagyon jó képeket és HD felbontású videót készít! [link]
2012. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A link valamiért nem működik, ahogy látom, ezért itt egy másik: [link]
2012. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!