Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PlayStation3 tényleg beszoko...

A PlayStation3 tényleg beszokott lagolni/szaggatni? HELP!

Figyelt kérdés
Konkrétan BF3-ra gondolok, de érdekel MÁS is.

2012. nov. 1. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz!
2012. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor laggol ha szar a neted, vagy valakinek akkora Pingje van hogy szaggat az egész szerver, de a PS3 magától semmiképp se szokott


Am ha megvan a BF3 jelölj be pls: IceTea1953

2012. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez sajnos igaz a net-nek semmi köze hozzá szerintem rá jössz majd hogy sokan hazudnak csak azért hogy meggyőzzenek az igazukról.Én mindkét konzollal rendelkezem (Xbox360,PS3)utóbbit 7 hónapja vettem de nagy csalódás az egész!(kontroller,multiplatform játékok laggolnak és csúnyábbak mint Xbox360-on, nincs cross game chat stb...))!!!
2012. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

PS3-on csak exkluzív játékokkal érdemes játszani.

Hülye Sony túl bonyolultra csinálta a gépet és azért fos minden rajta.

2012. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Próbálj ki valahol egy PS3-mat és rájössz hogy a 3. válaszoló hazudik!
2012. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves eddigiek!

lehet, hogy nektek nagy csalódás volt, nekem viszont sokkal nagyobb élmény, mint XBOX-on játszani. Erre a kérdésre nem lehet objektív választ adni, de akkor már ne csesszük el a másik örömét, ha egyszer valakinek a PS vagy az Xbox tetszik jobban, az oldalnak nem ez a lényege...



A MARCXXX azt kérdezi, szaggat-e, nem pedig azt, hogy miért jobb az Xbox. Leírod, hogy igen vagy nem (nekem sose szokott), és ennyi, nem kell meggyőzni senkit arról, hogy neked igazad van. Ha valakinek szaggat, akkor ez van, leírja, hogy neki igenis LAGGOL, és ez alapján a kérdező kap némi alapot, hogy 10 emberből mondjuk 3-nak szaggat.



Kérlek ezt a továbbiakban vegyétek figyelembe!

2012. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lázár Péter ***** válasza:
Nem laggol csak ha elég szar neted van.
2012. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta meg van 8 játékot játszottam ki a ps3 amon és egyik sem laggolt sosem.Kivéve néhány füstnél a METAL GEAR SOLID 4 de az olyan minimális volt hogy nem is számít.Szerintem csak netre lehetne fogni a dolgot.
2012. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia!Nekem szaggat párszor le is fagyott de ez szerintem azért van mert a bajai fibernet egy rakás szar.Szerintem:)
2012. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!