Golyo69 kérdése:

Van egy xbox 360 slim -em. Tavaly karácsonyi csipeléssel, érdekelne hogy netezhetek e rajta? NEM JÁTSZANI. csak netezni akaraok, , mert ugye félek hogy megölik a gépet.

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Netezni?Internet exploreren?

Ott igen,de 2 hetet max. utána tiltanak..

2012. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az Xbox 360 nem chipelik hanem flashelik! Nem mindegy! És nem megölik hanem a gépedet letiltják az online részről!

Én úgy tudom hogy az Xbox360on nincs webböngésző!

2012. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Utolsó : De van pár hete adták rá az internet explorert,a frissítésnél. [link]

2012. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elvileg fel se enged, ha flashelve van a konzol. amúgy érdekes, nekem is ilyen gépem van, nincs flashelve, és elég sokat használom netet, nem játszani, nincs liveom, hanem demókat kipróbálni, és nem vettem észre az explorert >< pedig minden ajánlott frissítést letöltök.
2012. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó : Hogy ha hátrébb mész oda az alkalmazásokhoz akkor ott van hogy Internet Explorer.Kiüti a szemedet :D
2012. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az Explorer-es frissítést hullámokban nyomják az első hullámban 3millió gépre nyomták fel a frissítést.Az előzőnek ha nem Live-ozol honnan a rákból töltöd le az Xbox360-hoz a demókat és hogy netezel???A Live-ra bárki csatlakozhat ingyen és használhatja is csak a multiért kell fizetni meg a kamerás csevegésért, demókat,játékokat,DLC-ket lehet tölteni amennyit akarsz ha van elég MS pontod.Itt láthatod mi van ingyen és miért kell fizetni.

[link]

2012. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs a #4-től kérdezem mert baromságokat ír hogy tudna netezni ha nincs a Live-on mint tag??
2012. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én pl facebookra,youtoube ,ra gondoltam, ilyesmikre,képletesen értettem hogy megöli.. akkor flesselve van,, a lényeg az ugyan az,, HASZNÁLHATATLAN LESZ A GÉPEM HA FELMEGYEK A NETRE VAGY SEM??? ez a kérdés, mert ha utána még játszani sem tudok rajta akkor inkább kihagyom a netet,,
2012. nov. 2. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reszkírozd meg mert előbb utóbb bannolás lesz a vége és csak eredeti játékokkal tudsz majd játszani.
2012. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Facebookhoz Live kell.
2012. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!