Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek mennyiért adhatnám...

Szerintetek mennyiért adhatnám el az xbox360-omat bőv lent?

Figyelt kérdés
3.0 operációs rendszer(vagyis olyan mint a slimes de,fehér),ki van csippeltetve,ajándék 21 játék,1 kontrollert adok hozzá(vezeték nélküli)
2012. okt. 31. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

"3.0 operációs rendszer(vagyis olyan mint a slimes de,fehér),ki van csippeltetve"

Ezen beszarok ×D

Látom fingod sincs az xboxról

Egyébként oylan 30-35k, ha van HDD hozzá akkor több (ez ugye függ a méretétől).

2012. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"3.0-ás operációs rendszer?"

EMBER, te miről beszélsz itt? :D


Na meg "olyan mint a slimes, de fehér!"

2007 óta nyúzom az Xboxokat, de FOGALMAM SINCS, melyikre VAGY mire gondolsz itt! Pedig elég szépen benne vagyok a témában! :D Mondjuk van egy olyan sejtésem, hogy a fehér FAT boxra asszociálsz, de ebből a dumából ember egyen a talpán, aki rájön! :D


Én ezért így adnék kb 20-25 ezret! Kedves előző, 35-ért el se adná, amikor már 45-ért egy 4 gigás SLIM boxot hozzád vágnak, vadonat újonnan! :)


Amúgy üdvözletem és köszi, hogy egy jót nevethettem ezen a szövegen! :DDD

2012. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 21 db játék miatt gondoltam a 30 at.
2012. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másolt játék szert se ér! :) 21 db játék jó ha ér 2-3000 forintot! :)
2012. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Xbox 360-at flashelik és nem chipelik!Nem mindegy lényeges külömbség van a kettő között! És a gépeden 3.0 LT flash van!

És az is számít hogy mikori gyártású vagy legalább hogy mikor vetted az is lényeges az árban hogy van e hozzá HDD vagy nincs!

2012. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!