Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet Playstation2-re...

Hogyan lehet Playstation2-re játékot kiírni?

Figyelt kérdés

Van 1 csippelt Playstation-öm, amire játékokat próbálok kiírni de a ps mindig ezt írja ki, miután behelyeztem a másolt lemezt. ''please insert playstation or playstation 2 format disc''( mögötte pirosas háttér).

.dvd formátumban vannak a letöltött játékok.

Neroval és Alcohol120%kal is próbáltam már kiírni pontos leírás alapján. Eddig még 1 kiírt játékomat sem indította el, úgyhogy kezdek azon gondolkodni, hogy a csipelés a hibás. Vagy csak lehet rosszul csinálok valamit? Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 28. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

mi az hogy .dvd formátum?? Ez meg honnan van? A képfájlok amit fel kell írni az .iso szokott lenni, a .dvd gőzöm nincs mi de szerintem ezért nem működik. Ez nem egy képfájl.

Imgburn progival szoktam írni 4x-es sebességgel egyébként, sose volt gond.

2012. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van ami iso formátumban volt, mégis az írja ki, hogy: please insert playstation 2 format disc
2012. okt. 28. 14:30
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, iso-ban volt az is csak a letöltött fájl neve volt ami megtévesztett: ....ps2.dvd De ennek is a típusa iso

Lehet hogy a csipelés rossz?

2012. okt. 28. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Dvd decrypter a te programod. Nagyon egyszerű a kezelése 2,4x es sebességgel írd.
2012. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!