Hova vigyem az xboxomat flashelni sopronban?

Figyelt kérdés
Az arénába nem viszem!...

2012. okt. 27. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Sehova. Ne flasheld!!!!!!!
2012. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Ennyi! :)
2012. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Elviszed, benzinköltség. Kiflashelteted, az se ingyen van. Abból a pénzből vehetnél játékokat, és legalább nem lopnál, támogatnád a játékkészítőket, hogy következő évben új rész jöhessen.

Másrészt live-on is tudnál játszani, ami körülbelül a játékélmény 70%-át teszi ki.

2012. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok, válasz a kérdésedre, szerintem egy nagyobb városban találsz csak ilyen helyet. De neten biztos vannak róla infók.
2012. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem okoskodást kértem, hanem tanácsokat!

1. Flash- 5k (nagyobb városokban)

2. Egy módosított író 13k (már megvan)

3. 10 lemez 3000 ft (300/db)


Egy xbox360 játék: 12-13k veszel kettőt eredetibe. Már rögtön ugyanott jársz;) no offense..

2012. okt. 28. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Cigányok valóban így gondolkoznak, normális emberek nem csak azért veszik meg, mert olcsóbb...
2012. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ne cigányozzál b***meg! mi másért ha nem azért mert olcsóbb? Most nincs arra pénzem ,hogy eredeti játékot vgeyek ,de játszani szeretek. Amikor vettem az xboxot akkor volt eredeti játékra is.....
2012. okt. 28. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Lopsz, és még büszke is vagy rá. Gratulálni tudok.:)
2012. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Most nincs arra pénzem ,hogy eredeti játékot vgeyek ,de játszani szeretek."

Így van.

A cigányoknak meg új ájfónra nincs pénzük, de ők is szeretnének engribördz-özni, így ellopják tőled a metrón...

Ők is pont így gondolkoznak, mint te, nem sok különbséget látok, csak te azt hiszed, hogy mivel ezt könnyebb ellopni, ezért ez szép és jó dolog...

2012. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mai játékok zöme úgy jön ki hogy utána kiadnak rá pár DLC-t(kiegészítőket)+utólag jönnek különböző javítások amik a játék bug-okat hivatottak orvosolni a flsh-elt géppel elesel ezektől a plussz dolgoktól és csak a fő játékkal tudsz játszani.Az meg DLC-k nélkül olyan mint a madár szárnyak nélkül.és bukod a multit is mert nem tudsz Live-ozni pedig lenyűgöző élmény.De te tudod,mostanában volt pár olyan kérdés hogy lehetne visszacsinálni a Flash-t mert az ember meglátta a haverjánál miről is beszélek és begörbült a szája hogy miből marad ki,szerintem gondold át a dolgot legyen 4-5 eredeti játékod és azokat cserélgesd hidd el jobban jársz.A másik dolog egy okosított gépet fele annyiért tudsz eladni mint egy eredetit mert az a kutyának sem kell tele van velük a Vatera és egyéb ilyen oldalak.
2012. okt. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!