PSP 3000 sajat tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A jatekkonzolok vilagaban tapasztalatlan vagyok.A kovetkezokre lennek kivancsi:Hackeles utan a PSP 3000 miben fog mas lenni?Intenziv hasznalat mellett(pl:internetezes napi 5-7h.)az akksi mennnyire birja?Mennyire elvezheto a jatek akkora kepernyon?Wifi csatlakozasa zokkenomentes,vagy macerans?Elore is koszonom a valaszokat.Jelzem ismet,tapasztalatom egy cseppnyi sincs./koszi/
2012. okt. 24. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Internetezni borzalmas rajta mert a hülye nyilakkal kell lépkedni a billentyűzeten, hát a grafikától nem dobod el az agyad! Szerintem nem érdemes már 2012ben pspt venni vagyis 3000et nem! Vagy vegyél egy ps vitát (persze ez jóvaltöbbe kerül) de ha intenzíven akarod használni főleg böngészésre és nem akarsz sok pénz beleölni akkor egy iphone 3GS-t ajánlom! Ennek is van olyan grafikája mint a ps 3000nek, az ios operációs rendszernek köszönhetően a böngészés is nagyon jó! Tapasztalatból tudom:)
2012. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom az infot,hasznos volt.
2012. okt. 24. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!