Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség egy xbox 360...

Mi a különbség egy xbox 360 slim és a sima xbox 360 között?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kérék egyet csak nem tudom eldönteni melyiket de nagyon fontos a döntésem.

2012. okt. 23. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Xbox360Slim egy újabb típus módosításokkal és az elődök hibáit is kiküszöbölték(nem lesz 3LED hibás)jobb a hűtés és alacsonyabb a fogyasztása,mindenképp ezt a típust ajánlom.
2012. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 leírta a lényeges különbségeket, én is ezt ajánlom.
2012. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel a régi szart már nem is lehet kapni így egyértelmű, hogy csak SLIM-et tudsz venni.
2012. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kössz!!
2012. okt. 24. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:

De lehet kapni, pláne használtan. De én is a slim-et ajánlom, nekem is az van.

Előttem leírtak pár cuccot, de továbbá van benne beépített wifi router, ami elég kényelmes, mivel ha livera akarsz menni, akkor nem kell odavezetned különböző kábelekkel az internetet. Minden féle demókat le tudsz így tölteni ingyen.

Szerintem az se utolsó szempont, hogy igényesebben néz ki. És bár az is különbség, hogy lehet oldalra döntötten tárolni. (mármint a sima xboxot mindig vízszintesen szokták tenni slimet pedig függőlegesen) én nem ajánlom, mert tartósabb marad, ha azt is simán leteszed. És még egy indok, hogy a slimbe több a lehetőség és a kinect is olcsóbb hozzá (legalábbis ott ahol én vettem) mert a simába nem mindegy milyen a csatlakozó, és az drágább.

2012. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.Megy a zöld kéz!
2012. okt. 26. 20:59
 7/12 anonim válasza:
Szerintem is slimet vegyél mert egyrészt halkabb meg a gombok is érintősek és főleg azért éri meg mert alapból Kinect kompatibilis. A slimen kivül csak az arcade volt kompatibilis a kinectel de az hardware szempontjából úgyan olyan mint a sima Xbox.
2012. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Utolsó előtti válaszoló!

Most akkor az jobb ha függőlegesen van felállítva, vagy az, ha vízszintesen van elfektetve? Melyiktől bírja tovább?

2012. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fektetve jobb, mert kíméli az olvasót.
2012. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
És ez mennyire lényeges?
2012. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!