Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az, hogy bizonyos...

Miért van az, hogy bizonyos rendezvényekre nem vihetem be a fényképezőgépem?

Figyelt kérdés

Nikon D90-es gépem van és pl. több koncertre nem vihettem be a gépem, vagyis kakaskodtak velem, az okot persze nem mondták meg, hogy miért nem, csak hogy nem. Én pedig ilyenkor szoktam kiakadni, hogy mondják meg az okot, aztán megértem. Őszintén szólva, utálok vitatkozni (főleg idegen nyelven) és jó lenne tudni az okot.

Szerintetek miért van ez? Azt vágom, hogy profi gép és nem kis felbontású képeket csinál, de hát a sima, digitális gépek (sőt telefonok is már) is csinálnak nagy felbontású képeket, azokat mégsem akarják elvenni, vagy nem hajtják el vele az embert.

Leszögezem, hogy nem vagyok fotós (de már lassan azon leszek, hogy beszerezzek egy fotós igazolványt ismerősön keresztül), csak szeretem normális módon megörökíteni az élményeim.


2012. okt. 21. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem engednek be mert a rendezvényeknek van hivatalos fotósa és nem akarnak konkurenciát. Nyilvánvalóan te nem akarsz konkurálni velük és feltételezem, hogy te jóhiszeműen járnál el - de sajnos jogi dolgok miatt ez így szokott lenni. Ők sem tudhatják hogy az elkészített fotókat nem fogod e tovább adni valamilyen magazinnak vagy nem használod fel promóciós célra.
2012. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!