A hűtéssel lehet a gond laptopnál, vagy mással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kis problémám akadt a laptopommal, rendszerint maximum 20 perc után lekapcsol magától. Túlmelegedés okozhatja a problémát, vagy valami más? Ha túlmelegedés, akkor egy laptophűtő megoldaná a problémát, vagy alkatrészcsere kéne?


2012. okt. 21. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A legutóbbi szervíz során feltettek egy ikont, ami megmutatja a laptopon a merevlemez hőmérsékletét. Az enyémnek éppen most 35 fokos, a vinyó kondíciója 100 %-os.
2012. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Takarítás kellene annak a gépnek. Laptophűtő az nem megoldás, akkor csökkenthet pár fokot a gép hőmérsékletén, ha az egyébként tiszta. Mennyi idős a laptop?

Első: Nem csak a merevlemez hőmérsékelte számít.

2012. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rééééégi, pontos számot nem tudok mondani, de minimum 5 éves :) szétszerelésre én is gondoltam, csak még nem kaptam szét ilyesmit, sok csavart látok sok helyen, de majd megpróbálkozom vele, köszönöm :)
2012. okt. 21. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! 5 évesen elég meleg lehet bent a felgyülemlett portól. Jó munkát! Ha közel laksz, segítek is. :)
2012. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és a neten találhatsz a gépedhez szerelési útmutatót, úgy könnyebb lesz szétszedni.
2012. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Emiatt nem kell majd annyira aggódni, ha nem jönnek a csavarok, kicserélem a húzót baltára, és kész is :)
2012. okt. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!