Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletet szeretnék venni, de...

Tabletet szeretnék venni, de nem vagyok járatos a tabletek világában. Aki járatosabb, segítene nekem jó döntést hozni?

Figyelt kérdés
pl: miben különbözik egy toshiba tablet egy ipad-tól? Illetve, ez csak az én gondolatom, de nem lehet, hogy egy itabnál a márkát fizetjük meg, és van tőle jóval olcsóbb és sokkal jobb tablet?
2012. okt. 18. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Apple-nél biztos, hogy a márkát is meg kell fizetni. Hogy van-e jobb, azt nem tudom, de ha vállalsz egy kis kompromisszumot (pl. nem kell iránytű, vagy GPS, stb.), akkor valóban találni az olcsók között is nagyon jókat, amin ugyanúgy minden elfut. Én is kínait vettem, és meglepően jó. Egyik film sem szaggat, minden elfut rajta, szóval nem bántam meg.

De az tény, hogy előtte azért utána kell olvasni, muszáj kicsit válogatni. :)

2012. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most nézelődöm, wi-fi-t mindenképp szeretnék rajta, valamint az üzemidő, ami nagyon fontos számomra. Sokat utazom, és a suliban is hasznát venném, tehát valami olyan kellene, ami egy napig is használható egy töltéssel
2012. okt. 18. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyat keress, amiben minimum 4-5000 mAh-s aksi van.

(Bár az enyémben 3200-as, de én nem is használom folyamatosan.)

2012. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és keress teszteket a neten. Pl. a prohardver tablet tesztjei egész jók. (gugli-> tablet tesztek)
2012. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

ha kitaláltad mit szeretnél egy tabletöl akor már csak az anyagik határozák meg a dolgokat.

2012. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!