Mikorka kérdése:

Vettem egy ipod touch 1g 8gb-ot, azzal a hibával, hogy csak aksi csere kell és megy, hát nem így lett. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Amint megkaptam szembesültem azzal, hogy egy sima fehér háttért mutat ha bekapcsolom pár másodpercig aztán kikapcsol.Ha gépre dugom akkor ezt írja ki: "Az itunes nem tudott kapcsolódni a (z) "pimpod"" Ipod készülékhez, mert az jelkóddal van zárolva. Meg kell adnia a jelkódját az ipod készüléknek, hogy az itunes használni tudja".

2012. okt. 10. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem téged csúnyán átvertek. "csak aksi csere" [link] Nekem nem úgy tűnik, mint ha 2 perces művelet lenne.

Azon kívül a jelkód kb egy képernyő zár. Lehet, hogy lopott a cucc és a kufár sem tudta feloldani ezért merítette le és hivatkozott akku cserére?

2012. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Áhá, akkor igazából semmire nem lehet használni vagy esetleg orvosolni? Persze szétszedtem és megnézegettem, mert utána olyan infót is mondott az eladó hogy nem aksi csere kell csak a kábel kicsúszott, hát ez sem így volt....
2012. okt. 11. 08:05
 3/7 Multigod97 ***** válasza:
De, tudod használni, csak nyomj egy restoret. De ha lopott akkor inkább legyél becsületes, és írd ki fb-ra vagy valahova
2012. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem loptam, linkekkel tudom igazolni a vételét! :D Hogy tudom resetelni?
2012. okt. 11. 15:38
 5/7 Multigod97 ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy loptad, hanem azt, hogy lopottan vetted. A Restoret úgy kell, hogy rádugod a gépre, rámést és és elvileg ott van az iPod képe alatt egy Resotre gomb
2012. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy odáig nem jutok el, tehát ha rádugom akkor dobja ki ezt a szöveget: Az itunes nem tudott kapcsolódni a(z) "pimpod"" Ipod készülékhez, mert az jelkóddal van zárolva.Meg kell adnia a jelkódját az ipod készüléknek, hogy az itunes használni tudja.
2012. okt. 11. 23:09
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom aktuális e még? De ha igen home gomb nyomva úgy dugd be a gépbe az ipodon megjelenik egy usb és egy itunes logo és az itunes kiírja,hogy helyreállítási módban van ott van a restore klikk majd letölti a szoftvert,rápakolja és kész. Remélem segítettem.
2013. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!