HD videokamera ajánlás?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy HD videokamerát, csak nagyon kicsi, rövid klipek felvételére, mivel ki szeretném használni a meglévő Adobe programjaimat (After Effects stb.)

Szeretnék minél több tapasztalatot szerezni belépő szinten, ezért csak kis olcsó de szép kép minőségű kamerát keresek.

Az ár olyan 40.000Ft -környéke- felé csúszhat, de akkor jó ár/érték arányban legyen,



2012. okt. 7. 11:18
 1/1 anonim válasza:

szerintem mindenképpen nézz körül


1. www.hardverapro.hu ( [link] , [link] )

2. www.vatera.hu


40 000 körül szerintem a FUJI fényképezőgépek irányába indulj el (mivel ezek video rögzítésére is kiválóak, nekem is van)


Pl. a FUJI 2500HD 720p HD videót tud rögzíteni

egyetlen próblémám a Fuji gépek videójával hogy rögzítés közben manuális mélységélesség állítás nincsen, csak adott távolság vagy automata (mondjuk annyira nem vészes mert a kis gyújtótávolságú compact lencsék miatt annyira nem feltűnő)


szerintem ha nem komoly filmezésre veszed akkor Fuji és még lesz mellette egy jó fényképeződ is, 40 000 körül szerintem csak használtan tudsz fogsz találni

2012. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!