Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem megy a hangfal a laptopon!...

Sophie12 kérdése:

Nem megy a hangfal a laptopon! MIÉRT?

Figyelt kérdés
Eddig az egyik kicsit "rezgett" ha feljebb zártam (tehát tök szarul ment), a másik normálisan. Tegnap észrevettem hogy kicsit akadozva megy, és néha csak random eltorzitotta a hangot! utána csak akkor ment normálisan csak megállitottam újra elinditottam és ment megint. Ma viszont egyáltalán nem megy! Be van ugye épitve és megint akartam hallgatni de kiirta hogy nincs csatlakoztatva hangfal stb. Sűrgősen meg kéne csinálni! Mit tegyek?
2012. okt. 5. 16:54
 1/1 msebi06 ***** válasza:
Úgy néz ki érintkezési baja van. vagy szervíz, vagy szétkapod és megnézed. Innen nem tudok többet mondani, max ha már szét van szedve.
2012. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!