Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akadozik a kép, mi lehet a...

Akadozik a kép, mi lehet a gond? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
3 szobában van tv-nk, műholdas. 2 darab plazma tv, és 1 sima katódcsöves. Mind3 egy antennáról megyen. Csak az a probláma, ha nézem az egyik plazma tvt a nappaliban, és valaki bekapcsolja a másik plazma tvt, nem lehet nézni mert ugrál, kockázódik és akadozik a kép a 2 plazma tvn egyszerre, DE A HAGYOMÁNYOS TVN MEGYEN RENDESEN!! Ha nincs bekapcsolva az egyik plazma tv ( a szatelit vevő be van), a másik is be van kapcsolva,akkor megyen az 1es tvn. De ha bekapcsolom a 2es tvt, akkor elkezd akadozni. Nem értem, hogy miért. Próbáltam már mindent, az antennát nem zavarja semmi, a beállításokat már próbálgattam átírni, de semmi nem segített. Régebben ezt nem csinálta. Nem változott semmi, csak nem lehet egyszerre nézni. Mi lehet a gond ? Mit csináljak vele ?
2012. okt. 1. 20:23
 1/1 A kérdező kommentje:
a készülékek nem hibásak, már az összes volt cserélve és a régin ugyanaz mint az újon ... :S
2012. okt. 8. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!