Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a kis...

Mi a véleményetek erről a kis táblagépről? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ollé, sziasztok!

A kisfiamnak lassan itt a születésnapja, és egy táblagépet szeretne. Ezt néztük ki neki: "WayteQ xTAB-100is"

Mi a szerény véleményetek róla? Gondolom, nem világot szeretne vele hódítani :-), A tipikus sablonszöveg hogy erre-arra használná, de persze, legfőképpen csak játszani szeretne.

Magam is birtokosa vagyok az újabb Nexus 7-nek, de irodai munkáim vannak rajta, és azért sem árban sem teljesítményben nem nagyon tudjuk összehasonlítani a kettőt. Legfőképpen a 'tablettások' véleménye érdekel, akik nem csak a neten kapott véleményeket, hanem sajátjukat tudnák ide írni. Előre is köszönöm Nektek, remélem hogy nem derülnek fények rosszabb dolgokra, és jó lesz a kis lurkónak :-) Halihó!



#tablet #táblagép #WayteQ xTAB 100is
2012. szept. 27. 21:38
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Remélem nem késő a válasz!

Én birtokosa vagyok egy ilyen tabletnek már lassan egy éve.Én csak és kizárólag játékra, videónézésre használom. Nem tudom, hogy mond-e neked valamit de én kipróbáltam rajta(és ment is rajta) Real Racing 2, Temple Run 2, Angry Birds-ök(az új frissítések óta kidob)GTA 3(ez egy kicsit megakasztotta). A Nexus 7-tel szerintem nem sorolható egybe mert amíg ebben egy VivanteGC800-as grafikus gyorsító van addig a Nexus 7-ben Nvidia Tegra 3(úgy emlékszem), ami egy sokkal sokkal komolyabb mint a WayteQ-ben.Az alap játékok elmennek rajta, én meg vagyok vele elégedve, de a grafikus gyorsítója sztem gyenge.(Az Angry Birds zavar nagyon, hogy kidob az a fiadnak nagyon tetszene.

2013. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!