Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom visszaállítani...

Hogyan tudom visszaállítani eredeti állapotára az xbox360-at?

Figyelt kérdés

Flashelt gépet kaptam. Nem szeretnék másolt játékokkal játszani, túl macerás és túl sok lemondással jár.

Ha veszek egy új játékot az felajánlaná az automatikus frissítést? Ha igen, akkor frissítés nem tenné tönkre a konzolt?


2012. szept. 27. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá az esély a haveromnak a Bulletstorm játék vágta ki a Flasht a gépről.És még az is előfordulhat hogy fel sem ajánlja a frissítést hanem magától rádobja a végeredmény nem valami vidám.A gépet visszatudod állítani eredetibe ha aki a flasht csinálta elmentette lemezre az eredeti firmware-t ha ez nincs akkor ki lehet olvasni a gépből de ez 5-6 ezer forintba kerül utána felmehetsz akár a Live-ra is nem lesz probléma és bármikor frissítheted a gépet.
2012. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyi problémám lenne, hogy nem tudom, ki csinálta a flashelést. Úgy nem lehet megoldani, hogy egy eredeti játékkal frissítem,butána pedig felmegyek a live-ra?
2012. szept. 27. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
hidd el úgy nem fog menni a dolog mert a Live ellenőrizni fogja az eredeti firmware-t és a tiéden ez a flash miatt meg lett változtatva.Ha frissíted egy játékkal a flash ugyan eltűnik de attól még nem íródik vissza az eredeti firmware a meghajtódra sajnos nincs rá mód a előzőleg leírtak nélkül hogy fel tudj menni a Live-ra mindenképp kell az eredeti firmware.
2012. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most már világos. :)

Bármelyik konzolos boltba elvihetem? Gondolom valahogy kideríthető, hogy milyen volt eredetileg.

2012. szept. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!