Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom úgy elrontani, h...

Hogyan tudom úgy elrontani, h a laikus számára ne tűnjön fel, h rongálás áldozata lett a műszaki berendezés?

Figyelt kérdés

Tényállás: munkahelyemen munkaidőben egyfolytában szól a zene a rádióból az irodában. Öten vagyunk egy helyiségben és rajtam kívül mindenki odáig van érte meg vissza. Mert hogy ha nincs bekapcsolva olyan csend van...mondják mindig. Viszont ők se szeretik, h folyton ugyanazokat a számokat játszák a rádióban. Egy körülbelül tizenöt, húszéves kétkazettás rádiós magnóról van szó. A többi adót be se lehet fogni benne, csak egy-két magyar nyelvűt, a szlovákot meg hallgatni se bírják. Tudják, h én nem szeretem hallgatni és mindig mondják, h kapcsoljam ki ha zavar, de a nyolcórás munkaidő alatt akkor maximum fél órát szólna, mert a többi zene mind zavar. Leginkább az zavar, h minden nap ugyanazokat a számokat játszák, sőt még azokat is kérik a kívánság műsorban a hallgatók. Engem piszkosul zavar, néha a munkámra se tudok koncentrálni ha pl számolni kell. Földhöz vágni nem fogom, az túl nyilvánvaló lenne. Hogyan lehetne még gallyra vágni? (mert be úgyse hoznának másikat a cég pedig nem venne...)


Aki nem tud érdemben hozzászólni a kérdésemhez, kérem ne szóljon hozzá, köszönöm!



2012. szept. 25. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű ötleted, kár, h semmit se ér. ;)
2012. szept. 25. 20:08
 2/5 anonim válasza:
Gondolom szétszedni nem tudod nincs arra idő. De ha esetleg több időt tudsz mellette lenni úgy hogy ne lássák akkor ha kihúzod a vezetékét a rádióból és eltöröd a két kis láb egyikét akkor nem fog tudni bekapcsolni a rádió. Vagy esetleg ha szét tudod szedni akkor kiszeded a biztosítékot és ekkor sem fog bekapcsolni a rádió. Vagy még ha esetleg szétszeded akkor a tekerd el a rádiót egy olyan helyre ahol csak zúg és vágd el azt a cérnát ami mozgatja kijelzőn azt a piros pöcköt. Így nem fognak tudni állomást keresni rajta. Vagy csinálj benne rövid zárt és akkor max levágja a munkahelyeden a biztosítékot de a rádió az leég :) Ezt nagyon könnyen elő lehet idézni
2012. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszi a sok tippet. Szétszedni nem nagyon van lehetőségem, talán ha hamarabb bemegyek, amikor még senki nincs benn. :D Rövidzárat hogy csinálhatnék benne? :D
2012. szept. 28. 09:54
 4/5 anonim válasza:
Kihúzod a konnektorból a rádiót, majd a rádióból is kihúzod a zsinórt oda abba a kis lyukba bele teszel egy kis lecsupaszított zsinórdarabot majd vissza dugod a fekete kábelt a rádióba és ha majd valaki bedugja annak majd pukkan egy jó nagyot és füstöl. De én inkább ajánlom hogy szedd szét és vágd el a cérnát mert arra tuti nem jönnek rá és 2 perc alatt meglesz szétszedéssel össze rakással együtt 10 perc az egész. A rövid zár az nagyon veszélyes.
2012. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad a cérnás trükk. :D
2012. szept. 29. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!