Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Facebookon hogyan lehet azt...

Facebookon hogyan lehet azt beállítani hogy ha valakinek lájkolom a képét, akkor ne írja ki az ismerőseimnek hogy lájkoltam annak a képét?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 16:28
 1/4 Gergely Dávid válasza:
Nos...sehogy. Bocsi ha ez számodra esetleg letörő de... ez van. Nem lehet ilyet beállítani... tudomásom szerint. Ha esetleg van valakinek más véleménye én is szívesen fogadom!
2012. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

korábban én is kérdeztem ezt itt...

mintha régebben nem írta volna ki az ismerőseimnek hogy lájkoltam ezt vagy azt...

rosszul emléxem ?

2012. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gergely Dávid válasza:
nem tudom de most én nem tudok ilyet beállítani...
2012. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Komolyan úgy értelmezitek, hogy ha én lájkolok egy nap 30 képet, viccet, akármit, akkor az összes ismerősöm értesítve van, hogy miket lájkolgatok? Most nem arra, gondolok, hogy a kicsi lájk jel mellett ott a nevem, hanem egy óriás posztra, hogy xy lájkolta xy-t. Mert nekem pl. heti egy ilyen értesítő érkezik, holott tudom, hogy vagy olyan ismerősöm aki a saját kiírását is lájkolja, zenét, idézetet mindent. D Na ez eléggé értelmetlenre sikerült...
2012. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!