Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sztetek xbox360 vagy ps3 at...

Tudatlan010110 kérdése:

Sztetek xbox360 vagy ps3 at vegyek?

Figyelt kérdés
Mert ugye a xbixhoz kell fizetni évi 7500 ft a multiért mert multiznék csak ugye mert a bf3 mal multizni lehet csak mert az sp sz*r na és a ps3 ná nem kell fizni.Azért okoz gondot mert heti 2x játszok és ezt pénzkidobásnak érezném ha xboxot vennék de a xboxnak jó a kontrolerje a ps3 nak meg nem tetszik nekem

2012. szept. 17. 19:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
60%
Nekem Ps3 van, és nagyon megbántam...én is pont olyan vagyok mint tee.Folyton a haveromhoz járok xboxozni, pedig ugyan az nekemm is megvan :( ...szerintem össze tudsz sporolni evente annyi penzt hidd el nekem.Ha ilyen COD vagy BF et jáccú, akkor még duplán azt vegyél, mert én eccerűen ps3 an nem tudok jáccani :( ... Remélem te nem fogod azt megéllni mint én, és azt a csalódást
2012. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Osztom az előző véleményét! Nekem Xbox 360 slim van és IMÁDOM! Sokan mondják, hogy hülyeség Controller alapján konzolt választani de igen is, hogy fontos szempont!! Próbáltam ps3 Controllert is, és nekem valahogy nem állt kézre, de az xbox számomra tökéletes. FONTOS: Mind a két konzol nagyon jó!! Válaszd azt amelyik számodra kényelmesebb! Az évi live tagdíjat meg túl lehet élni :)
2012. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszok sztem akkor boxot veszek
2012. szept. 18. 06:50
 4/17 Lázár Péter ***** válasza:
78%
Ps3-mat vegyél.Több exkluzív játék, blu rayy lejátszó stb.
2012. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Kinek mi az ízlése. Én PS3-at fogok venni ezen/jövö héten mert sok jót hallottam róla. A legtöbb játék mindkét konzolra megjelenik pl. (BF3, Call of Duty). Ha ezeket szereted akkor te döntesz. Ha tetszenek a platform játékok akkor PS3-ra ottvan a Uncharted, Ratchet and Cland, Infamous, God of War. Vannak FPS exklúzivok is pl. Resistance.

Tény, hogy külalakra az X-box sokkal tetszetösebb színesebb jobban tetszik a szemnek, míg a PS3-nak komor fekete-szürke a kontrollerje is és a konzol is. De ahogy mondani szokták soha ne a külsö alapján ítélj!

Itt egy pár nagyobb exklúzív cím:

X-Box: Halo sorozat

Forza sorozat

PS3: God of War 3 + Remake-ek

Ratchet and Clank sorozat

Uncharted sorozat

Gran Turismo 5

Heavy Rain

Infamous sorozat

The Ico and teh Shadow of the Colossus

Killzone

Last of Us (még nem jelent meg)

Little Big Planet

Motorstorm sorozat

White Knight Chronikles sorozat

SOCOM 4

Twisted Metal

...

Szóval jelentösen több az exklúzív cím a PS3-nál és szerintem ne ilyedj meg a PS kontrollerétöl.

...

Jó vásárlást!

2012. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az utolsónak!Hülyeséget beszélsz az Xbox360-ra több az exclusive cím mint a PS3-ra!

Xbox360-ra(245 exclusive játék cím van!

[link]


PS3-ra(203 exclusive játék cím van)

[link]


Mielőtt hülyeségeket beszélsz olvass utána a Google a barátod!

2012. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kösz am az exkluzív játékok nem nagyon érdekelnek ink az ilyen hogy bf,cod,gta,far cry
2012. szept. 18. 17:51
 8/17 anonim ***** válasza:

Nos, én is ezen gondolkoztam, szerintem a PS kontrollerje jobb, ezt nem azért mondom, mert nekem az van, hanem azért van nekem mert ezt mondom. Kipróbáltam mind2-t, és az annyira szubjektív hogy csak na. Én azt ajánlom ha így választasz konzolt akkor azt vedd amelyik jobban tetszik neked. PS3 vs XBOX 0-0

Amúgy a PS3 exkluzívok listája jobb (nincs több rajta, de a játékok minőségei jobbak) meg felsorolok pár játékot amik eredetileg XBOX exkluzívnak indultak, majd kiadták más platform-ra is:

Fable-PC

Fable3-PC

Ninja Blade-PC

Bayonetta-PC

Most így ennyi jutott eszembe. God of war-t láttál PC-n vagy BOX-on? Esetleg Uncharted-et, Little big Planet-et, Gran Turismo-t (stb.)? PS3 vs. XBOX 1-0 (meg kell említeni hogy több (nem minden) XBOX exkluzív játékot fordítanak le magyarra mint PS-en, de ez csak akkor számít ha nem tudsz angolul)

Azt is bele kell számítani választáskor, hogy mennyit kell utána költened rá. A PS3 5-10 ezer forinttal drágább, ez tény. De utána nem kell annyit költened rá a következők miatt:

-Ingyen multi

-Kapásból Blue-ray ami most még lóf*szt se jelent, de 3-4 év és minden film csak azon jön ki.

-A játékok (nem mindig, de sokat látni) olcsóbbak rá, mivel Magyarországon az XBOX-nak jobb a reklámja, több embernek van, mint PS3-a ezért a játékokat is jobban veszik rá ami miatt mivel jobban van rá kereset jobban emelkedik vagy kevesebbet csökken. Mivel itt úgy sem hisz senki az utolsó érvemnek itt van pár példa:

PS3 4200FT: [link]

XBOX360 6500ft: [link]

PS3 5900: [link]

XBOX360: [link]

PS3 XBOX360 2-0

Meg kell említeni, hogy az XBOX kinectje jobb mint a PS move-ja, szóval ha mozgásérzékelő miatt vennél konzolt akkor az XBOX a jó választás.

PS3 XBOX360 2-1

Ha haveroknak van konzol akkor olyat vegyél ami nekik van, mert tudtok multizni meg kölcsönadogatni. (Én nem ezt tettem, de nem bántam meg)

Amellett sem lehet elmenni, hogy a Microsoft fejleszti az új XBOX-ot (ha úgy tetszik 720) ami a hivatalos bejelentés szerint jövőre jön, ami azt jelenti hogy még nagyábol (a PS2 példáját követve) 2 évig fognak még rá fejleszteni. Ezzel szemben a Sony azt nyilatkozta, hogy ők még minimum 5 évet ki szeretnének húzni a PS3-al és eszük ágában sincs lecserélni.

PS3-XBX360 3-1

Valamint ez nem érint mindenkit, de az XBOX-nál az új játékdemók később jelennek meg, ha nem vagy Gold tag (nem sokkal 1-2 héttel) De ez csak a nagy játék fanokat érinti.

Aztán van a sok kis elhanyagolható extra a PS3 mellet mint PL a:

-Böngésző

-Blue-ray olvasó

-3D kompatibilitás

-STb.

Remélem nem esnek majd nekem az XBOX Fanok mert próbáltam észérvvel érvelni és nem csak a másik tábor konzolját szidni. Remélem tudtam segíteni, aki meg vitázgatna velem azzal szívesen teszem, akár itt akár privátba amíg az észérvekkel és kulturáltan teszi.


Ui: Bocs hogy sokat írtam, csak jött...és jött...és...

2012. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem a legdrágább helyeket kell nézni ahol játékok vannak,van olcsóbb is!

Bayonetta(Xbox360)3990.-

[link]

2012. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Prince Of Persia The Forgotten Sands (Xbox360)3990.ft

[link]


Itt keresgélj játékokat elég jó áron van mind!

[link]

2012. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!