Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikor kapcsolhatom be újra a...

Mikor kapcsolhatom be újra a tv-m?

Figyelt kérdés

Tegnap beledőlt kb fél dl víz a tv-m tetején át a belsejébe. Elment a kép, pattogott, kikapcsolt, kihúztam. Azóta ventillátorral szárítom. Egy óriás Sony tv, remélem kiszárad.

Járt már valaki így? Mikor kapcsolhatom be, megnézni él-e még? Van esély, hogy töltünk még szép estéket együtt?

Köszi


2009. júl. 29. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem ment tönkre azonnal, akkor semmi baja sem lesz- feltéve, hogy tökéletesen kiszárad.

hagyd száradni legalább két- három napot!

2009. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval bekapcsolt állapotban ment bele víz. Pattogott is, és ki is kapcsolt. Ez nem túl biztató jel. Ha a zárlat elérte a mikrocsipnek több lábát pl. akkor annak 90%-ban nincs esélye a túlélésre.


Nemtudom, hogy a belsejében hol maradhatott meg a víz állva. Mindenesetre szerintem várj még 1 napot, és közben szárítsd.

2009. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha áruházban vetted akkor én a helyedben visszavinném hogy nem működik !!


Mivel írtad hogy 1 órás a Tv így nyugodtan élhetsz a 3 napos cseregarancia lehetőségével, vagy ha nincs cseretermék akkor visszakérheted a pénzt!!


Azt meg nem kell mondani az áruházban hogy beleöntötted a vizet!!!


Vidd vissza és mond meg hogy nem működik, kötelesek kicserélni vagy visszafizetni a pénzt, levásárlásba ne menj bele!!

2009. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj bazz benéztem :D Óriás helyett órást olvastam :D


Akkor így más a helyzet... Ha van még rá garancia akkor vidd vissza, ha nincs akkor szedd szét és nézd meg hogy látsz e valahol valamilyen égésnyomot, vagy van e még benne ázott terület, ha van akkor töröld ki, szárítsd meg aztán próba cseresznye kapcsold be...

2009. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a vásárlás utáni 3 napban történt a baleset, akkor ez a visszavétel boltba elég buta ötlet. Persze meglehet próbálni, de 3 napon túli garanciaérvényesítésnél mindenképp megnézik először a hiba okát, és utána döntenek a garanciáról. Azt meg észrevenni, hogy a tv belsejébe valamikor víz került, nem túl bonyolult feladat. :P
2009. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! A tv-t nem mostanában vettem, szl a visszavinni dolog felejtős. Már 2 napja szárad, ma este lesz a próba. Szétszedni?? :-)60 kg kb a tv, de köszi. Nem merem amúgy sem szétszedni. Bekapcsolom, aztán ha semmi, akkor szerelő. Remélem az áram nem fog megb+szni.

Köszi

2009. júl. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!