Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megbízható üzletbe vásárolok?

Megbízható üzletbe vásárolok?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy tévét a neten, csak nem ismerem ez a üzletet digitalszalon megbízható üzlet és érdemes innen rendeli?

Web: [link]


Ezt a tévét rendelném meg Samsung - UE-40ES6300 ez jó tévé megéri megrendelnem?

web a tévéről: [link]



2012. szept. 8. 08:18
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Tévé link!

2012. szept. 8. 08:22
 2/4 belapus ***** válasza:

Erre a kérdésre már született válasz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


Itt elolvashatsz néhány vásárlói véleményt:


[link]


Általánosságban azok a boltok többnyire megbízhatóak, ahol van lehetőség személyes kapcsolattartásra is.

2012. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi a linket!
2012. szept. 8. 17:56
 4/4 anonim válasza:

A digitál-átverőszalon jobban illene hozzájuk, ugyanis december 17. –n hétfőn rendeltem tőlük egy LG TV-t, amit 21. péntekre 100% -ra ígértek. Még rá is kérdeztem, hogy biztos-e, mert ha nem, akkor körbenézek máshol is. Azt mondták, hogy biztos, és csütörtökön fel fognak hívni. Mivel csütörtökön –ígéretük ellenére- nem hívtak 16 óráig, ezét én hívtam fel Őket, hogy lesz-e az általam megrendelt LG TV. Azt mondták, hogy este 6 –kor érkezik, és holnap 10 kor telefonálnak, hogy lehet érte menni. 10 körül egyet rám is csörrentett valaki, de már felvenni nem volt időm. Visszahívtam a számot, ahol a digitalszalon közölte, hogy nem tudnak adni a megrendelt LG televízióból, vegyek inkább Samsung TV-t. Szerintem ez egy szemét átverés, ugyanis most hova menjek, a karácsony előtti utolsó napon TV-t venni? Kívánom, hogy a digitalszalon és a benne dolgozóknak is olyan legyen a karácsonya, mint amilyet nekem és a családomnak okoztak, a valótlan ígérgetésükkel.

Megjegyzés: a tisztességes az lett volna, hogy azt mondja a megrendelésnél, hogy nem biztos, és nézzek körbe máshol is.


Ja és szerintetek TV nézés helyett mivel fogom tölteni a karácsony és a szilveszter közötti időt? Megírom az Internet fórumokon, hogyan tette tönkre a karácsonyomat a digitalszalon

2012. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!