Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad 3 vs. Samsung tab? (sürgős)

Ipad 3 vs. Samsung tab? (sürgős)

Figyelt kérdés
melyik éri meg jobban? ipad 3 vagy samsung 2.10.1?
2012. szept. 7. 23:29
 1/4 Erikowertz válasza:
az ipad 3 nem kompatibilis csak apple pc-vel a Samsung tab viszon kevesebbet tud mint az ipad 3 (tapasztalatból mondom) ;)
2012. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Erikowertz válasza:
ja az előző vagyok nekem volt mindkettő de én szinte mindent az ipad 3-mon csináltam nagyon jó játékok stb...
2012. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
télleg csak ipad számítógéppel kompatibilis??
2012. szept. 8. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy is csak apple pc-vel kompatibilis. Megint egy városi legenda. Le kell hozzá tölteni az iTunes-t és már működik is pc-vel.


Hát figyelj. Az iPad azért drága, mert azon egy beton stabil op. rendszer van, teljesen gördülékeny és szaggatásmentes. Nagyon le kell hozzá terhelni ahhoz hogy megakadjon. Ha kb. ilyen 50 alkalmazás van a háttérben lerakva alvó módba, akkor lehet érezni hogy kicsit belassult. Kérdés hogy te ezért a stabilitásért hajlandó vagy e többet fizetni.


Nekem egyszer volt a kezemben valamilyen Samsung tab, egymás után háromszor kellet újraindítani a böngészőt mert mindig bezárta magától egy videó indításnál, illetve egy csomó alkalmazásnál csinálta ezeket a véletlenszerű bezárásokat. Nekem ott le is írta magát az egész.

2012. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!