Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A MinDigTv-hez feltétlenül...

A MinDigTv-hez feltétlenül kell antenna, vagy elég lehet a tuner is a vételhez?

Figyelt kérdés

Ha veszek egy ilyen tunert a számítógéphez:


[link]



akkor ezzel kapásból tudom nézni a MinDigTv-t, vagy kell még antenna is hozzá? Pesten lakom, szóval valószínűleg van a közelben adótorony, ezért kérdezem, hogy ez a tuner alapból is tudja venni valamilyen minőségben a jelet, vagy külön antenna nélkül teljesen esélytelen?



2012. szept. 2. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami antenna kell hozzá, még ha a hegyekbe laksz és közvetlen közel van hozzád a torony akkor is kellhet mert az antenna bemenetről csak úgy nem fog tudni jelet szerezni. Egyik ismerősöm vidéken lakik ugyan sőt tanyán él de még 1 km-re sincs tőle az adótorony és ő neki szoba antenna a minimális ami kell hozzá. Ha Pesten laksz akkor a tető antenna felesleges ilyen szempontból mert ott a legjobb a vétel mivel tudtommal több torony is van a közelben és ugye ott a leg erősebb mert amennyire tudom legalább 50km-es körzetet kell még lefedniük a környező településekre. Egy szoba antennád legyen minimum lehetőleg az ablak felé tedd ki mert a ház falai gyengíthetik a jel erősségét. Nekem is ilyenem van és a padláson van a tető antennám és nekem is csak úgy működik ha az ablak mellett van az antennám.
2012. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. szept. 3. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!