Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen MP3 lejátszót ajánlanát...

Milyen MP3 lejátszót ajánlanátok színházi előadások hangosítása céljára?

Figyelt kérdés

Egy amatőr színitársulatnál úgy gondoltuk, jobb megoldás lenne egy MP3 lejátszó vétele a kiöregedett, gyakran hibásan működő mini-hifi helyett, mint egy új CD-lejátszó vásárlása.


Ami fontos lenne:

- üzembiztos, strapabíró működés hardveresen és szoftveresen is,

- nagy méretű, jól kitapintható, "kattanó" gombok (véletlen mellényomás lehetősége kizárva),

- hálózati táplálás lehetősége (nehogy rosszkor merüljön le az elem...),

- olyan egyszerű kijelző (nem kell színes), amin jól látszik a játszott zene címe, sorszáma, időtartama, és a következő szám sorszáma/címe is,

- ismerje a mappákat (egyes darabok zenéi mappákba lennének rendezve),

- FONTOS: a mappákban levő számokat ne csak névsorban, vagy véletlenszerű sorrendben tudja lejátszani, hanem lehessen definiálni tetszőleges lejátszási listát, ahol adott sorrendben szerepelnek a számok (akár egy dal többször is), és ezeket el lehessen menteni,

- rendelkezzen olyan szabványos hangkimenettel, amivel bármilyen erősítőre/hangkeverőre rá lehet kötni, és a kimeneti hangminősége is megfelelő.


Nem vagyok járatos az MP3-lejátszók világában (nekem sosem volt), így lehet, a legtöbb lejátszó megfelel a fenti követelményeknek, de az is lehet, hogy csak pár típus jöhet szóba.

Ezért kérem a segítségeteket.


Előre is köszönöm!

Martin



2012. szept. 1. 20:45
 1/2 anonim válasza:

Amit kérsz, olyan nincs. :D

Legegyszerűbb akkor már egy laptopot vinni, Én is azzal csinálom.

2012. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szomorú vagyok, ha nem létezik ilyen... :)

Azt hittem, egy profibb mp3-lejátszónak nem nagy ügy, amiket leírtam...

A laptoppal csak az a gond, hogy kevésbé tartom őket megbízhatóbbnak, mint egy egyszerű, csak zenelejátszásra használható eszközt. Hiszen minél bonyolultabb valami, annál több a hibalehetőség.

És, ha pl. valaki egyszemélyben világosít+hangosít, egy kézben tartott eszközön könnyebb lenne megnyomni egy gombot, mint a fénypult kezelése mellett még "egerészni" is...

15-20 ezer Ft lenne rá, állítólag annyiért már asztali mp3-lejátszó is kapható. Abban a kategóriában sincs megfelelő?

2012. szept. 24. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!