Az XBox360 Slim konzolhoz illeszthető Kinect szenzorból várható újabb fejlesztés a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy érdemes-e egy tavaly kiadott szenzort megvenni használtként, vagy újként, vagy esetleg várható, hogy kijön egy újabb fejlesztés, amivel még élvezhetőbbé válnak a Kinect-es játékok.


Nem ismerem még a Kinect-et, azaz nincs vele gyakorlati tapasztalatunk.

Csak több eladásra kínált használt Kinekt-tel kapcsolatos hirdetést láttam az elmúlt időszakban és ezért gondoltam, hogy talán azért válnak meg tőle többen, mert jön egy újabb.

Persze az is lehet, hogy csak egyszerűen mást vártak tőle, mint amit kaptak. Nem tudom.


Ha esetleg valaki tud a kérdésemre válaszolni és/vagy vannak a Kinect-tel kapcsolatos gyakorlati tapasztalatai, írjon róla pár sorban. Előre is köszönöm.



2012. aug. 30. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem jön belőle új, max évek múlva (tippre 5+ évet mondanék, és addigra már rég kint lesz a next gen xbox).

Nyugodtan megveheted, valószínűleg csak azért adják el, mert nem jött be nekik annyira, megérthető, mert csak gyerekeknek/casual játékosoknak jön be.

2012. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!