Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom flashelni a psp-met?

Hogyan tudom flashelni a psp-met?

Figyelt kérdés
van egy fat psp-m (1004) volt rajta egy flash ( cfw 3.10 oe-a) downgradeltem ofw 1.5 re, frl akarom ra tenni az eredetei ( ofw 6.60 ) szoftver psp honlapjarol letoltott, mivel ez kell az "uj " 6.60 pro b10 es flashnek, de nem engedi feltenni, hibat ir ki, probaltam mast is feltenni de mindegyiknel ugyan az! recorvery menum mar nincs mivel eredeti szoftver van a gepen, pandora aksi + memoria kartyam nincs, mit tudok kezdeni a geppel?! mar az is jo lenne ha egy 5.50 Gen-t fel tudnek rakni, elvileg az mindent visz mar

2012. aug. 29. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem értessz hozzá ne tedd meg a flashelést mert akkor a géped landolhat a kukában szakemberekkel kel ki flashel-ni konzolboltokban találsz rá választ de azt amit mondtál az nem flashelés hanem csak verziófrissítés csak akkor fogja a játékokat vinni ha ki van fleshelve de előbb egy újj verziót kell tenni a gépre ebben nekem is vannak gondjaim
2012. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha még érdekel a téma, 10 perc alatt meg tudod csinálni, adok linket, írj privátot.
2012. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisame2000 válasza:
a psp t már nagyon régóta nem kell chippeli/flasshelni fel kell rá rakni 2 filet meg egy programot azokat felraki és kész,és semmit nem tutsz vele el*szni mert ha nem müködik kiveszed a memoriakártyát és visszarakod ezt a vidit nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=oMwExtFxDnQ
2012. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!