Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HASZNÁLT PS3 vásárlásnál mire...

HASZNÁLT PS3 vásárlásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

most gondlkozom a ps3 és az Xbox 360 Eliet közt.Akár melyik mellet döntök használtan fogom venni.Az xboxrol már megtudtam hogy mi az amire oda kell figyel,de PS3 al kapcsolatban szinte semmit sem tudok.Itt is van hasonló dolog mint xboxnála a 3 ledes?stb...

Láttam hogy itt is van slim és fat,mi a külömbség?


Ha valaki részletesen le tudja irni hogy mire kell figyelni nagon megköszönném :)



#vásárlás #PlyStation3 #Xbox360Elte
2012. aug. 28. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán jellemző PS3-ra (és már Xbox-ra se) a túlmelegedés, az új modellek strapabíróak.

Ez az új modell, a Slim: olcsóbb, kevesebbet fogyaszt, méretre is kisebb.

Itt olvashatsz erről részletesebben: [link]


Inkább arra figyelj, ha használtan veszed, hogy megbízható-e az eladó és ad-e rá valamennyi garanciát, illetve kipróbálási lehetőséget.

Ja és az ár, de ezt gondolom nem is kell bemutatni. :D

2012. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,azt szeretném kérdezni még hogy ha veszek ps 3 hoz használtan egy játékot(mivel hogy láttam hogy használtan elég olcsók.)akkor azt csak beteszem és már játszhatom is?Szóval az már nem zavarja a masinát hogy a játék már lett egy másikban használva?
2012. aug. 28. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Mér zavarná?ha nincs össze karcolva akkor viszi!
2013. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!