Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-ra wifi-s eszközzel rá...

PS3-ra wifi-s eszközzel rá lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés
Mikor kikapcsolom a ps t rajta van a wifi listán de mikor rá akarok csatlakoz kéri a jelszót és nem tudom mi az, ha valaki el tudná mondani hogy mi lehet má úgy értve hogy nem a wifi kódom nem a serial nem is az ami a gépen(PS3) van akkor mi ?

2012. aug. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Ezt ha még egyszer leírod érthetően, magyar nyelven, írásjeleket megfelelően használva akkor esküszöm válaszolok, de így elég nehéz, hogy nem is értem a kérdést.
2012. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Rá lehet csatlakozni de a kérdésed teljesen értelmetlen.

Honnan tudnánk MI a te wi-fi jelszódat? :D De most komolyan.

Ha nem tudod kérdezd meg apádat vagy aki még szokott gépezni. Vagy esetleg ha nem változtattál jelsót akkor ez szokott lenni az alap: 12345678

2012. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy nem tom a wi-fi jelszóm (am meg tudom) hanem hogy a ps3 nem fogadja el. Kösz a választ
2012. szept. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!