PS Vita vagy PS3?

Figyelt kérdés
Most egy PSP-m van, amit főleg internetezésre (facebook) használok és keveset játszom rajta. A PS Vita-t is internetezésre használnám és csak ritkán játszanék. A PS3-on viszont főleg játszanék. Melyiket válasszam?

2012. aug. 27. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hordozható kell vagy nem hordozható de miért nem veszel egy számitógépet az egy áron van a ps3-al és a psvitával is és azon mindkettőt tudod játszani is meg internetezni is.
2012. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

PS Vitára semmi nincs még. Nem akarnak rá fejleszteni.

PS3 meg nem jobb az Xbox-nál.

2012. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De nem is rosszabb.


Amúgy PS3.


Jogos, amit valamelyik válaszoló írt, hogy PC-t is vehetsz, de pl. PS3-ra jó pár olyan játék van, amit PC-n nem tudnál kipróbálni, mert nem jelent meg rá.


A Vita-val várj még, én ostoba megvettem megjelenéskor, most youtube-ra meg internetezésre használom...

Remélem majd kiforrja magát a konzol, bár, sokat számít a Sony hozzáállása is...

2012. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. köszi a választ. Van Laptopom, kétszer annyiba került mint egy PS3 és nem sok játékot visz (vinne, mivel nem Windows-t használok.)

2. A második mondattal mit akartál? Egy szóval sem mondtam, hogy az Xbox rosszabb, mint a PS3. Az exkluzív címek miatt vennék Sony terméket.

3. Köszönöm. De te sem tudsz összerakni 60 000 Ft-ból olyan gépet, ami minden mai játékot High-on visz.

2012. aug. 28. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Énis ps3-at vennék mondjuk a ps vita nme rossz cucc de szerintem annak még lejjeb fog menni az ára mert nem rég jelent meg.
2012. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél vitát! most már közel 40 jó játék van rá! nekem is ez van, olyan képet ad mint a ps3/xbox.
2012. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PSP-n is tudsz netezni, és az már van, akkor én csak netezni nem vennék egy Vitát. Az is jó kis gép, de olyan jó játékok nem fognak rá kijönni mint a nagy konzolokra, max a butított kistestvéreik (Lásd: COD Black Ops 2). Simán elbírná, ahogy a PSP is elbírná a PS2-es játékokat, de nem adják ki rá hogy legyen miért megvenni a nagy konzolt, ha meg azod van akkor azért vedd meg a kézi konzolt, mert az hordozható. Én a helyedben ezek közül a PS3-at venném.
2013. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!