Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem oszt ki IP-címet a...

E0330 kérdése:

Miért nem oszt ki IP-címet a router?

Figyelt kérdés

Két laptopon és 2 telefonon az internetre akadálytalanul lehet csatlakozni és böngészni. A laptop kapcsolódik a wifi hálózathoz jelzi, hogy a jelerősség kiváló, csatlakoztatva. Ezután megnyitom a böngészőt, és bármilyen oldalt vagy kifejezést keresnék "a kiszolgáló nem található"

Várom hozzáértő emberek válaszát! Köszönöm!


2012. aug. 25. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csatlakoztatva van, akkor kellett, hogy kapjon IP-t is, vagyis a hiba nem itt lesz.
2012. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor? Ne azt írják amit már tudok,kérem. A windows írta ki azt hogy ez a hiba. :)
2012. aug. 25. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy ön mit tud, így nem is tudok válaszolni.
2012. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem tudok sajnos segíteni, nekem is ez a problémám de ha már tudod a megoldást lécci le írnád hogy mit tegyek? Köszönöm.
2013. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!