Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most akkor mivan? (Xbox kérdés)

Most akkor mivan? (Xbox kérdés)

Figyelt kérdés

Az egyik xbox kérdésnél láttam hogy azt írták hogy,nem fognak több xbox játékokat készíteni,amikor megjelenik az új,hogy ne tudjanak illegálisan letölteni.Én xbox livot használok nincs a szüleimnek bankkártyája hogy megtudjam venni a játékokat,ha tényleg ez lesz.De úgy tudnék ha Microsoft pointsot beváltom és azzal venném meg?Vagy Microsoft ponttal nem is lehet megvenni minden játékot??

Ennél a kérdésnél láttam : http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2. hozzászólásra gondoltam.vagy esetleg valaki elmagyarázni hogy mi is van???



2012. aug. 18. 03:21
 1/7 slakat ***** válasza:
100%
Nem kell pánikolni. Majd egyszer valamikor megint jön egy új generációs xbox, de maga a platform marad. Küzdenek az illegális játékhasználat ellen. Tudjuk, milyen eredményesen. Te meg játsszál csak nyugodtan. :)
2012. aug. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért ijedtem meg mert azt írta a hozzászóló hogy 1-2 évig adnak még ki játékokat.De ez tök hülyeség lenne ha utána csak vásárolni tudnál Xbox Marketplaceről nem?
2012. aug. 18. 06:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem is értem a problémádat, egyáltalán nem.

Ha kijön az új konzol, 360-ra egy idő se lemezen, se liveon nem lehet majd játékot venni.

Az konzolra meg mindkét formában lehet majd.

2012. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel a live marad, ezért ugyanúgy tudsz letölteni játékokat, ha van rá ms pontod, ki tudod játszani. Multi is lesz, de már nem lesznek rajta annyian.
2012. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mostani infok/pletykák szerint jövő év nov,dec környeken jön az új gép. A 360 támogatása nem fog megszűnni egyik napról a másikra. Jò most az első Xbox-t ne nézd, az egy ugrofeszka volt a cégnek. Dvd lemezes játékok minimum 2 évig jönni fognak rà, de akár tovabb is, de a Live jobban fog tetszeni a cégeknek, mert igy olcsobban csinalhatnak játékokat. Az egész Live leállítása 360-on jóval odébb van. Amíg megéri nekik fenntartani lesz is. A sima box liveja is Jò sokáig bírta. Főleg a Halo2 multija miatt.
2012. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy tudom hogy jövő év végén jelenik meg az új konzol. A jelenlegi 360-as szerintem még onnan számítva is legalább 3-4 évig működni fog(live) ugyanis 360-ból sokkal több van mint az első generációból. Nem fogja mindenki egyből lecserélni.2011-ben is sokan vettek 360-t. Ami a lemezt illeti az is marad egy pár évig, szerintem. Az ms pedig már régóta tervezi az ms pontrendszer leállítását,helyette pénzt kell feltölteni,azt egyébként meg lehet oldani kártya nélkül is.
2012. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek!
2012. aug. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!